Kim jest ten macher i o co, w ogóle tyle hałasu?

twitt2

Niemal od początku miałem przeczucie, że wszystko, co do tej pory robiłem, doświadczenie które przez lata zdobyłem, doprowadziły mnie właśnie tu. Lubię pisać. Słowo nazywa rzeczywistość, nadaje jej sens. Sprawia, że nie jest ona przypadkowa, losowa. Teraz rozumiesz?

Ten blog pomaga mi zrozumieć świat, w którym żyjemy. Nadać mu sens i wyrwać z chaosu codzienności. Nie łatwe zadanie. Cieszę się, że do mnie dotarłeś. Jak mówi bohater mojego ulubionego filmu: „Tak sobie myślę, to może być początek pięknej przyjaźni”.

Nie przypadkowej, ale zupełnie świadomej, z wyboru…

MACHER OD KOMUNIKACJI – WSPÓŁPRACA

A co robię, gdy nie piszę o sobie? Wtedy piszę dla innych. Komunikuję ze światem marki, ich idee, usługi i towary. Robię to rzecz jasna dla pieniędzy, ale ze sporą przyjemnością. Satysfakcja, gdy Twój pomysł na biznes staje się żyłą złota jest dla mnie bezcenna.

W czym mogę Ci pomóc?

– Kampanie w Social Media. Od postu po zaawansowane działania marketingowe. Wspólnie dotrzemy do Twojego klienta, by powiedzieć mu że Ty jesteś najlepszy.
– Media Relations. Zbuduję pozytywny wizerunek Twojej marki w i poprzez media tradycyjne. Swoje pierwsze kroki w pracy zawodowej stawiałem w newsroomach.
– Organizacja eventu. Piknik rodzinny czy spotkanie branżowe. Konferencja prasowa i szkolenie motywacyjne. Wszystko według wcześniej przygotowanego scenariusza – całość dopięta na ostatni eventowy guzik.
– Tradycyjna reklama. Wizytówka, ulotka, gazeta, reklama wideo i strona internetowa. Pomogę zbudować Ci narzędzia dzięki którym Twoja marka zyska spójny i wyrazisty przekaz.
– Ten BLOG. Zróbmy to u mnie i kreatywnie. Indywidualna opinia o produkcie, nieszablonowa działania wspierające Twoją markę. Jedyną granicę stanowi nasza wyobraźnia.

Znajdziesz mnie pod adresem: [email protected]